Rekordowy wynik historia.org.pl. Ponad 400 tys. użytkowników i 745 tys. odsłon w listopadzie 2021


W listopadzie 2021 r. portal historia.org.pl odwiedziło 401 760 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 745 020 odsłon. Jest to najwyższy miesięczny wynik historia.org.pl w jej historii. Jednocześnie od początku roku już prawie 3 miliony internautów czytało treści zamieszczone na historia.org.pl.

Statystyki w listopadzie 2021

Statystyki portalu historia.org.pl w listopadzie 2021 roku

  • Unikalni użytkownicy: 401 760
  • Sesje: 517 647
  • Odsłony: 745 020

W przypadku liczby unikalnych użytkowników to wynik lepszy o 22,81% w porównaniu z listopadem 2021 r. Jednocześnie wynik jest wyższy o 5,89% w porównaniu  z dotąd najlepszym miesięcznym wynikiem, jaki osiągnął portal historia.org.pl.

Natomiast w liczbie odsłon wynik jest nieznacznie niższy od poprzedniego rekordu wynoszącego 807 793. Warto dodać, że naszych artykułów nie dzielimy na podstronyby w ten sposób zwiększyć statystykę odsłon.

W listopadzie 2021 r. 93,62% użytkowników logowało się z Polski, 57,5% z nich stanowiły kobiety, a 41,9% było w grupie wiekowej 25-44.

Serdecznie dziękujemy czytelnikom, którzy w poszukiwaniu rzetelnej wiedzy historycznej wybierają treści z historia.org.pl. Jednak sukces nie byłyby możliwy bez artykułów, które w atrakcyjny i przystępny sposób przedstawiają historię. To takie artykuły są siłą napędową portalu i zachęcają Polaków do odwiedzania historia.org.pl.

Jeśli Ty również chciałbyś publikować w naszym portalu zapoznaj się z tym artykułem. Natomiast jeśli chciałbyś zareklamować swój produkt czytelnikom portalu wejdź tutaj.

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą i sztuką. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o historii.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz