Prawie pół miliona użytkowników i ponad milion odsłon. Rekordowe wyniki historia.org.pl w styczniu 2022


W styczniu 2022 r. portal historia.org.pl odwiedziło 497 655 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 1 113 641 odsłon. Są to najwyższe miesięczne wynik historia.org.pl w jej historii. 

Statystyki w styczniu 2022

Statystyki portalu historia.org.pl w styczniu 2022 r.

  • Unikalni użytkownicy: 497 655
  • Sesje: 669 737
  • Odsłony: 1 113 641

W przypadku liczby unikalnych użytkowników to wynik lepszy o 74,42% w porównaniu ze styczniem 2021 r. Jednocześnie wynik jest wyższy o 15,39% w porównaniu  z dotąd najlepszym miesięcznym wynikiem użytkowników, jaki osiągnął portal historia.org.pl.

Natomiast w liczbie odsłon wynik jest lepszy o 115,42% w porównaniu ze styczniem 2021 r. Jednocześnie liczba odsłon jest wyższa o 28,61% w porównaniu z dotąd najwyższym miesięcznym wynikiem odsłon portalu. Warto dodać, że naszych artykułów i galerii ze zdjęciami nie dzielimy na podstrony, by w ten sposób zwiększyć statystykę odsłon.

Dane na podstawie Google Analytics za styczeń 2022 r.

Serdecznie dziękujemy czytelnikom, którzy w poszukiwaniu rzetelnej wiedzy historycznej wybierają treści z historia.org.pl. Jednak sukces nie byłyby możliwy bez artykułów, które w atrakcyjny i przystępny sposób przedstawiają historię. To takie artykuły są siłą napędową portalu i zachęcają Polaków do odwiedzania historia.org.pl.

Jeśli Ty również chciałbyś publikować w naszym portalu zapoznaj się z tym artykułem. Natomiast jeśli chciałbyś zareklamować swój produkt czytelnikom portalu wejdź tutaj.

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą i sztuką. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o historii.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz