HBO Max rusza w Polsce. Oferta seriali historycznych wartych zobaczenia


HBO Max to nowa platforma typu wideo na życzenie, która 8 marca wystartował w Polsce. Usługa zastąpi HBO Go. Zebraliśmy dla Was listę seriali historycznych, które warto obejrzeć na HBO Max

Usługa HBO Max dostępna jest w Polsce od 8 marca. Zgodnie z promocją wykupienie abonamentu w marcu oznaczać będzie jego bezterminowe obniżenie z 29,99 zł na 19,99 zł za miesiąc usługi. Aby utrzymać tę cenę konieczna jest ciągła subskrypcja HBO Max.

Czarnobyl

Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu ratownicy poświęcają zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami katastrofy.

Na wodach północy

Patrick Sumner chce uciec przed swoją przeszłością i wyrusza w niebezpieczną podróż do Arktyki, podczas której jego ścieżki skrzyżują się z brutalnym harpunnikiem Henrym Draxem. Jack O’Connell i Colin Farrell w rolach głównych.

Kompania braci

Losy Kompanii E, 506 pułku piechoty spadochronowej, 101 Dywizji Powietrznodesantowej Armii USA opowiedziane z perspektywy tych, którzy przeżyli drugą wojnę światową.

Nasza bandera znaczy śmierć

Serial luźno oparty na prawdziwych przygodach Stede’a Bonneta, rozpieszczonego arystokraty, który porzuca życie pełne przywilejów, by zostać piratem.

Pozłacany wiek

Amerykański wiek pozłacany był okresem ogromnych przemian gospodarczych i idących za nimi konfliktów, tworzących się między tymi, którzy woleli stare, sprawdzone podejściem a zwolennikami zupełnie nowych. To był też czas wielkich fortun.

Skandal w brytyjskim stylu

Opowieść o wydarzeniach związanych ze słynnym rozwodem księcia i księżnej Argyll w latach 60. XX wieku.

Rzym

Nagradzany serial HBO o losach dwóch rzymskich legionistów, którzy zupełnie nieświadomie wplątali się w historyczne wydarzenia starożytnego Rzymu.

* * *

Kliknij tutaj i zobacz najnowsze informacje, zapowiedzi, streszczenia i inne przygotowane przez nas materiały ze świata seriali historycznych i kostiumowych.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz