Disney+ startuje z promocją w Polsce. 12 miesięcy w cenie 8


Disney+ rozesłał dziś do subskrybentów newslettera specjalną ofertę promocyjną. Zgodnie z zawartą w niej informacją będzie można nabyć roczną subskrypcję w cenie abonamentu za 8 miesięcy.

„Nie możesz się doczekać? Disney+ jest już tuż tuż. Roczna subskrypcja kosztuje tylko 229,90 zł. Swojej oferty szukaj w poczcie e–mail w dniu premiery.” - maile o takiej treści trafiły dziś do subskrybentów newslettera Disney+ w Polsce.

Zgodnie z przedstawionym wyliczeniem promocja zawiera oszczędność w porównaniu z 12 miesiącami subskrypcji w cenie 28,99 zł miesięcznie na start. By ją uzyskać należy dokonań wstępnej rejestracji do 14 czerwca, żeby otrzymać wiadomość w dniu startu Disney+. Oferta musi zostać wykorzystana do 26 czerwca. Po upływie 12 miesięcy subskrypcja będzie odnawiana cyklicznie co miesiąc zgodnie z obowiązującą wtedy opłatą miesięczną, chyba że zostanie anulowana.

Jak skorzystać z oferty Disney+ krok po kroku:

  1. Kliknij i zarejestruj swój e-mail przed 14 czerwca.
  2. Już 14 czerwca otrzymasz e-mail (do 24 godzin po rejestracji) z linkiem do Twojej oferty (oferta będzie ważna do 26 czerwca 2022).
  3. Kliknij link w mailu, wprowadź informacje dotyczące płatności i rozpocznij oglądanie.

Więcej informacji tutaj.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz