Polski okręt ORP Gryf wpłynął na wody w World of Warships: Legends


Polski okręt ORP „Gryf” oraz szwedzkie jednostki na konsolach Xbox i PlayStation, a na PC francuskie krążowniki i zawartość Azure Line! To nowe jednostki dodane do rozgrywki World of Warships i World of Warships: Legends.

ORP „Gryf” w World of Warships: Legends

ORP „Gryf” w World of Warships: Legends.

W wersji konsolowej prym wiedzie 7 nowych, europejskich okrętów. Jeden polski okręt (ORP „Gryf”) oraz 6 szwedzkich (po raz pierwszy w grze!) zapewnią moc wrażeń graczom lubiącym szybkostrzelne niszczyciele. Obecnie są dostępne we wczesnym dostępie, a od przyszłej aktualizacji trafią do drzewek technologicznych. Dwóch nowych dowódców dołącza do gry - Conrad Helfrich oraz Stig Hansson Ericson dedykowany szwedzkim jednostkom.  

Wraz z aktualizacją wystartowała kampania Back to Belfast startuje i pozwoli na odblokowanie (z admirality backing) potężnego krążownika Belfast ’43. W grze pojawia się ponadto po raz pierwszy system aukcyjny gdzie gracze będą mogli oferować dublony i kredyty za różne rzeczy wystawione na licytację. Aktualizacja przynosi również trzy nowe sezony aren wraz z mechaniką wyścigu zbrojeń.

Francuskie krążowniki i zawartość Azure Line w World of Warships

Trzy nowe, francuskie krążowniki debiutują w najnowszej aktualizacji. Dostępne we wczesnym dostępie jednostki Cherbourg (poziom VIII), Brest (poziom IX) i Marseille (poziom X) przypływają z potężnymi działami i zabójczą skutecznością na bliskim dystansie. 

Azur Line powraca na morza i oceany. Dostępne od 27 maja będą kamuflaże dla okrętów Iowa, Indomitable i Shōkaku wraz z 6 nowymi dowódcami wliczając w to słynnego Bismarcka i New Jersey. AL. Aurora i AL. Azuma rozszerzą linię oficjalnych okrętów Azur Line. 

Gracze będą również mogli odkryć pełne uzupełnienie włoskich niszczycieli, wezmą udział w bitwach rankingowych i klanowych, sprawdzą swoje umiejętności w Wyścigu Zbrojeń.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz