PREMIERA: „Szokujące tajemnice autorów lektur szkolnych”, S. Koper


Nakładem Wydawnictwa Fronda ukaże się najnowsza książka Sławomira Kopra pt.: „Szokujące tajemnice autorów lektur szkolnych”. Patronat medialny nad publikacją sprawuje Historia.org.pl - Polski portal historyczny.

Materiały partnera

Kolejna porcja smakowitych historii dotyczących klasyków literatury. Poprzednie części p.t. „Sekretne życie autorów lektur szkolnych„ i ”Nieznane losy autorów lektur szkolnych” stały się wydawniczymi hitami. 
  • „Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę”. Gustaw i Maryla. Prawda i legenda o największej romantycznej miłości Mickiewicz
  • Ku pokrzepieniu serc i sakiewki. Mały rycerz i jego dziurawe kieszenie. Henryk Sienkiewicz w wersji finansowej
  • Urszulka w ogóle nie istniała, a Jan Kochanowski nie tylko wielkim poetą był, ale i zamożnym przemysłowcem?  To wszystko lipa?
  • Mikołaj Rej. Pieniacz, żarłok i patriota. Żywot człowieka nie do końca poczciwego.
  • Gabriela Zapolska. Wszystkie sezonowe miłości autorki „Moralności pani Dulskiej”
  • Józef Kraszewski. Pracoholik – rekordzista. Największy szpieg wśród pisarzy i najskuteczniejszy agent wpływu warszawskiej finansjery
  • Janusz Przymanowski. Czterej pancerni i bujda na resorach. Komunistyczna bezpieka na tropach najpopularniejszego pisarza PRL-u.
  • Arkady Fiedler. Amazonia, Tahiti i Madagaskar. Podróżnik, odkrywca (zwłaszcza kobiecych wdzięków), wieczny emigrant. Dywizjon 303 i seksturystyka ekstremalna.
Tytuł: Szokujące tajemnice autorów lektur szkolnych
Autor: Sławomir Koper
Wydawnictwo: Fronda
Liczba stron: 336
EAN: 9788380797383
Data premiery: 23 maja 2022 r.
Cena okładkowa: 49,90 zł

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz