Company of Heroes 3 skupi się na walkach we Włoszech i Afryce Północnej


Company of Heroes 3 to strategia czasu rzeczywistego opracowana przez Relic Entertainment i wydana przez firmę Sega dla systemu Microsoft Windows. Akcja gry toczy się we włoskim i północnoafrykańskim teatrze II wojny światowej i oferuje nowe mechaniki i tryby. Gra ma zostać wydana 17 listopada 2022 r.

Company of Heroes 3

W Company of Heroes 3 gracze wcielają się w siły alianckie podczas walk we Włoszech i Afryce Północnej podczas II wojny światowej.

Gra ma nowe funkcje w serii, takie jak system pauzy taktycznej, który pozwala graczowi na wstrzymanie bitwy i kolejkowanie poleceń do wykonania po wznowieniu gry. Company of Heroes 3 ma również ulepszony system niszczenia, który nadaje tytułowi bardziej szczegółowe zniszczenie, takie jak pojedyncze płytki i cegły kruszące się z budynków. Włoska partyzantka to sojuszniczy NPC, którego można używać na mapie lub wzywać go podczas bitew. Fabuła jest dynamiczna, a interakcje gracza z różnymi dowódcami gry mogą wpłynąć na zakończenie fabuły.

Company of Heroes 3. Trailer

Company of Heroes 3. Zrzuty ekranu

Premiera: 17 listopada 2022
Gatunek: RTS
Platformy: PC (Windows)
Deweloper: Relic Entertainment
Wydawca: Sega

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz