Wielka woda. Netflix zapowiada serial o powodzi tysiąclecia we Wrocławiu z 1997


Lipiec 97 roku, wielka fala powodziowa zbliża się do Wrocławia. Lokalne władze w poszukiwaniu rozwiązania ściągają do miasta wykwalifikowaną hydrolożkę, Jaśminę Tremer. Czy Jaśmina poradzi sobie z żywiołem, biurokracją i mętną przeszłością?

Wielka woda - o serialu

Wielka Woda to sześcioodcinkowy dramat katastroficzny, inspirowany wydarzeniami z okresu powodzi tysiąclecia, która nawiedziła Wrocław i okolice w 1997 roku, w reżyserii Jana Holoubka (reżyser formatujący) oraz Bartłomieja Ignaciuka, według scenariuszy Kaspra Bajona i Kingi Krzemińskiej.

W rolach głownych: Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt oraz Ireneusz Czop. Premiera już jesienią 2022. Tylko na Netflix.

reżyseria: Jan Holoubek
scenariusz: Kasper Bajon i Kinga Krzemińska
obsada: Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt i Ireneusz Czop
gatunek: dramat
produkcja: Polska
premiera: 2022

Wielka woda - trailer

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz