World of Tanks świętuje. To już 12 lat czołgów na PC.


World of Tanks na komputerach osobistych jest już dostępne od 12 lat. Z tej okazji firma przygotowała urodzinowe atrakcje dla wszystkich wirtualnych czołgistów.

„World of Tanks podgrzewa letnią atmosferę” - mówi Uriy Kuryavyi, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „Spodziewajcie się dużych zniżek, w wybrane dni modyfikatorów x2 i x5 do zwycięstw na każdym pojeździe, będzie się działo!”

Każdy gracz, który wejdzie do gry między 12.08 do 22.08 otrzyma specjalny styl 2D „Tylko dwanaście” do wykorzystania na dowolnym czołgu oraz dzień konta premium (maksymalnie do 7 dni). Każda bitwa danego dnia zostanie nagodzona 5 rocznicowymi momentami, które można będzie wymienić na obligacje, rezerwy osobiste, dni premium, style i inne elementy stylizacyjne w specjalnej sekcji sklepu. Duże misje to dodatkowe 20 rocznicowych monet. Ale to nie wszystko!

Gracze, którzy ukończą 3 dzienne misje bojowe otrzymają Lago M/38 – zupełnie nowy, szybkostrzelny szwedzki czołg premium III poziomu.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz