Wikingowie: Walhalla z trailerem 2 sezonu. Zobaczcie video


Netflix zaprezentował pierwszy trailer drugiego sezonu serialu Wikingowie: Walhalla.

Saga Wikingowie: Walhalla rozpoczyna się ponad sto lat po zakończeniu wydarzeń opowiedzianych w oryginalnym serialu, to dramat z mocną i wartką akcją osadzoną w historycznych czasach. Twórcy nie uniknęli znaczących różnic z prawdziwą historią wikingów, ale to nie przeszkodziło serialowi stać się jedną z popularniejszych produkcji na platformie Netflix.

Produkcja drugiego sezonu już się zakończyła. Jego globalna premiera jest planowana na rok 2023. Produkcja sezonu trzeciego zacznie się wiosną 2022.

Po premierze sezonu pierwszego, która miała miejsce 25 lutego, serialowi Wikingowie: Walhalla wystarczył tydzień do zajęcia pierwszego miejsca na liście Top 10 serwisu Netflix z wynikiem 113,38 mln godzin oglądania oraz trafienia na listę Top 10 w 90 krajach. W ciągu zaledwie dwóch dni od premiery serial wygenerował 80,5 mln godzin oglądania, a po dziewięciu dniach były to aż 194 mln godzin.

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz