Islandzkie linie lotnicze Play rozpoczęły sprzedaż biletów z Warszawy do Rejkiawiku


Islandzkie linie lotnicze PLAY uruchomiły sprzedaż biletów do Warszawy. Pierwszy lot odbędzie się 3 kwietnia 2023 r. PLAY będzie obsługiwał dwa loty tygodniowo do końca października 2023 r. Airbusem A320neo.

„Warszawa będzie dobrym dodatkiem do naszej siatki połączeń na rok 2023. To piąty nowy kierunek, który ogłosiliśmy w ostatnich tygodniach. Wcześniej zapowiedzieliśmy Ateny, Porto, Hamburg i Sztokholm. A dzięki dodaniu 4 nowych samolotów Airbus A320/321neo do naszej floty, która w przyszłym roku będzie liczyć 10 samolotów, zrobimy duży rozgłos na rynku i zaoferujemy większej liczbie osób możliwość płacenia mniej za lot bilety i wydawać więcej na miejsca docelowe, czyli jak mówimy: płać mniej, PLAY więcej” – mówi Birgir Jónsson, dyrektor generalny PLAY.

Ceny biletów na trasie Warszawa-Rejkiawik rozpoczynają się od 321 zł. Najwięcej biletów jest obecnie dostępnych w przedziale od 350 zł do 500 zł.

Reykjavik to najbardziej wysunięta na północ stolica świata.Stolica Islandii (i jedyne miasto) jest zaskakująco kolorowym i ciepłym miejscem, w którym wiele się dzieje. Reykjavik ma kwitnącą scenę kulinarną i słynną na całym świecie scenę artystyczną. 40 minut jazdy samochodem z międzynarodowego lotniska Keflavik do Reykjaviku to przeżycie samo w sobie. Czarne pola lawy, para geotermalna i błękitne góry półwyspu Reykjanes kontrastują z malowniczym lodowcem Snæfellsjökull po drugiej stronie dużej zatoki.

Lokalni turystyczni faworyci to baseny przypominające spa, bary w centrum miasta oraz wędrówki po polach lawy i górach w całym Reykjaviku lub wzdłuż jego linii brzegowej. A jeśli masz bardziej ambitne pomysły na wakacje, to możesz wybrać przejażdżkę na islandzkim koniu, zażyć luksusowej kąpieli w Błękitnej Lagunie, zobaczyć zorzę polarną podczas nocnej wycieczki lub wybrać się na obserwację wielorybów ze Starego Portu w Reykjaviku.

Źródło: flyplay.com

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz