Ryanair rusza z noworoczną promocją. Tanie loty z 11 polskich lotnisk


Ryanair rozpoczął noworoczną promocję. Dostępne są loty z jedenastu polskich lotnisk. Ceny za lot w jedną stronę rozpoczynają się od 79 zł.

Promocja obowiązują na loty z lotnisk: Warszawa-Modlin, Szczecin-Goleniów, Łódź, Bydgoszcz, Lublin, Rzeszów, Gdańsk, Poznań, Kraków, Katowice, Wrocław.

Najtańsze bilety w cenie 79 zł za lot w jedną stronę są na trzy rejsy z lotniska Warszawa-Modlin do Bruksela-Charleroi, Gotenborg-Landvetter i Oslo-Torp; z Gdańska do London-Stansted; z Krakowa do Oslo-Torp oraz z Wrocławia do Bruksela-Charleroi. Poniżej 100 zł polecimy także w jedną stronę m.in. z Poznania do Billund, z Łodzi do Bruksela-Charleroi, z Warszawa-Modlin do Rygi i Sztokholmu. Większość biletów dostępnych jest w zakresie od 100 do 150 zł za lot w jedną stronę.

Wszystkie taryfy zależą od dostępności, a więc mogą ulec zmianie.

Rezerwacji należy dokonać do 31 stycznia 2023 r. na podróż w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 r. Aktualna lista promocyjnych biletów dostępna jest tutaj.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz