Akacjowa 38. Nowa historyczna telenowela od stycznia w TVP


Akacjowa 38 to nowa hiszpańska historyczna telenowela, która od 9 stycznia 2023 r. będzie emitowana na antenie TVP.

Acacias 38 / fot. TVE

Akacjowa 38 przenosi widzów do 1899 r., by opowiedzieć historię grupy pokojówek i mieszczańskich rodzin. Opowieść o bogatych i biednych, która odzwierciedla spotkanie dwóch światów w jednej przestrzeni: bramie do Akacjowej 38. Ten budynek w burżuazyjnej dzielnicy hiszpańskiego miasta jest scenerią dla przygód różnych bohaterów: rodziny Serna, Álvarez-Hermoso, Hidalgo, Palacios, ich pokojówek i sąsiadów.

W rolach głównych wystąpili María Blanco (Carmen), David Venancio Muro (Servando Gallo), Sandra Marchena (Rosina Rubio), Inma Pérez-Quirós (Fabiana), Juanma Navas (Ramón Palacios), Jorge Pobes (Liberto), Marc Parejo (Felipe Álvarez-Hermoso), Amparo Fernández (Susana de Séler), Marita Zafra (Casilda Escolano), Rebeca Alemañy (Lolita) oraz Álvaro Quintana (Antoñito Palacios).

Produkcja powstała w latach 2015-2021 i składa się z pokaźnej liczby 1483 odcinków.

W Polsce emisja serialu rozpocznie się 9 stycznia 2023 r. Akacjowa 38 będzie pokazywana od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w TVP2.

Akacjowa 38 - zwiastun

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz