Drugi sezon Sisi do zobaczenia na Epic Drama


Była ikoną, cesarzową i legendarną pięknością: Sisi, pierwsza celebrytka Europy. Jej umiłowanie wolności i obietnica, że nada monarchii Habsburgów łagodniejsze oblicze, podbiły Europę. Dugi sezon opowieści o Sisi dostępny jest na Epic Drama.

Serial "Sisi" / fot. Epic Drama

Serial „Sisi” / fot. Epic Drama

Pod koniec pierwszej serii Sisi i Franz uczyli się dopiero grać swoje role: nie tylko męża i żony, ale także cesarza i cesarzowej w czasach wojny i śmiertelnie groźnych konfliktów. W drugiej serii także nie zabraknie im wyzwań, tak w życiu politycznym, jak prywatnym. Podczas gdy Sisi stara się być silna zarówno dla swojego narodu, jak dla męża, Otto von Bismarck grozi Austrii nową wojną.

Cesarzowa zmaga się z życiem w swojej złotej klatce - stopniowo poprawia swoje umiejętności dyplomatyczne. Wkrótce Sisi wyrusza w podróż dyplomatyczną na Węgry; tam zachwyca ją nie tylko ogrom puszty i proste życie mieszkańców, ale także hrabia Gyula Andrássy, z którym szybko zaczyna ją coś łączyć… Rozdarta między charyzmatycznym przywódcą rebeliantów a swoim mężem, Sisi musi ostatecznie podjąć trudną decyzję.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz