Różowe lata 90. - premiera, fabuła, obsada, obsada, zwiastun, ile odcinków. Wszystko, co wiemy o serialu Netflix


Różowe lata 90. to serial będący kontynuacją popularnego serialu opowiadającego o grupie nastolatków w latach 70-tych.

Różowe lata 90. - fabuła

Różowe lata 90. / fot. Netflix

Jest rok 1995, a Leia Forman pragnie, aby w jej życiu wreszcie zaczęło się coś dziać albo żeby przynajmniej zaprzyjaźnić się z kimś, kto nie jest jej tatą. Kiedy przyjeżdża do Point Place do swoich dziadków, Reda i Kitty, znajduje to, czego szuka, u sąsiadów, bo tam właśnie mieszka energiczna i zbuntowana Gwen. Z pomocą przyjaciół Gwen, do których należy jej uroczy brat Nate, jego inteligentna, bystra dziewczyna Nikki, sarkastyczny i wnikliwy Ozzie oraz czarujący Jay, Leia odkrywa, że wspaniałą przygodę można przeżyć właśnie tam, tak samo, jak przydarzyło się to jej rodzicom wiele lat temu. Zdeterminowana, aby odkryć nową siebie, Leia przekonuje rodziców, żeby pozwolili jej zostać przez całe lato. Piwnica znów jest pełna nastolatków, Kitty cieszy się, że dom Formanów gości nowe pokolenie, a Red, no cóż… jak to Red.

W serialu Różowe lata 90. grają Kurtwood Smith, Debra Jo Rupp, Callie Haverda, Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Donovan, Reyn Doi oraz Sam Morelos. Do Point Place wracają też twórcy — Bonnie i Terry Turner — tym razem w towarzystwie swojej córki, Lindsey Turner. Showrunnerem i producentem wykonawczym jest Gregg Mettler, a za produkcję wykonawczą odpowiadają Marcy Carsey i Tom Werner. Do serialu dołączyły też producentki wykonawcze: Jessica Goldstein i Chrissy Pietrosh.

Różowe lata 90. - twórcy

Twórcy serialu: Gregg Mettler, Bonnie Turner

Zdjęcia: Gary Baum

Różowe lata 90. - obsada

Różowe lata 90. / fot. Netflix

Callie Hope Haverda (Leia Forman), Kurtwood Smith (Red Forman), Debra Jo Rupp (Kitty Forman), Mace Coronel (Jay), Ashley Aufderheide (Gwen), Reyn Doi (Ozzie), Maxwell Acee Donovan (Nate), Samantha Morelos (Nikki).

Różowe lata 90. - premiera

Premiera serialu Różowe lata 90. odbyła się 19 stycznia 2023 r.

Różowe lata 90. - liczba odcinków

Różowe lata 90. / fot. Netflix

Pierwszy sezon serialu Różowe lata 90. liczy 10 odcinków.

Różowe lata 90. - liczba sezonów

Serial Różowe lata 90. ma jeden sezon. Nie jest jeszcze wiadome czy będą kolejne.

Różowe lata 90. - trailer

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz