Plener Literacki w Gdyni 2023 - data, program, autorzy, wystawcy, bilety


Plener Literacki w Gdyni w 2023 r. odbędzie się w dniach 21-23 lipca 2023 r. Plener Literacki w Gdyni w to jedna z imprez promujących czytelnictwo w Polsce.

Plener Literacki w Gdyni 2023 - podstawowe informacje

Plener Literacki w Gdyni to cykliczna, dedykowana branży wydawniczo-księgarskiej impreza, organizowana w Gdyni. Organizatorem Targów jest Fundacja Historia i Kultura.

Plener Literacki w Gdyni to trzy dni spotkań z autorami wielu gatunków literackich kiermasz książek z oferty wydawców z całej Polski. Na plenerowej scenie, usytuowanej nieopodal miejskiej plaży w Gdyni, odbywają się spotkania z udziałem znakomitych twórców, a nadmorski bulwar zamienia się w gigantyczną księgarnię, gdzie kilkudziesięciu wydawców oferuje nowości i bestsellery w znakomitych cenach. Wydarzenie jest bezpłatne dla zwiedzających i gromadzi dwudziestotysięczną publiczność. Dzięki atrakcyjnemu programowi i ofercie wydawniczej plener służy promocji czytelnictwa, znajdując uznanie zarówno wśród miłośników literatury, jak i osób, sięgających po książki sporadycznie. Najbliższa edycja Pleneru Literackiego w Gdyni zaplanowana jest od 21 do 23 lipca 2023 r.

Plener Literacki w Gdyni 2023 - program

Program Pleneru Literackiego w Gdyni 2023 opublikujemy jak tylko podadzą go organizatorzy.

Plener Literacki w Gdyni 2023 - wystawcy

Informację o wystawcach opublikujemy jak tylko podadzą je organizatorzy.

Plener Literacki w Gdyni 2023 - spotkania autorskie

Informację o spotkaniach autorskich opublikujemy jak tylko podadzą je organizatorzy.

Plener Literacki w Gdyni 2023 - data i godziny otwarcia

Plener Literacki w Gdyni 2023 odbędzie się w dniach 21-23 lipca 2023 r.

Piątek 21 lipca - w godz. 12:00-19:00
Sobota 22 lipca - w godz. 11:00-19:00,
Niedziela 23. lipca - w godz. 11:00-19:00.

Plener Literacki w Gdyni 2023 - lokalizacja

Bulwar Nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdyni.

Plener Literacki w Gdyni 2023 - bilety i ceny

Plener Literacki w Gdyni 2023 jest wydarzeniem bezpłatnym.

Kalendarz wydarzeń historycznych i patronat

W naszym kalendarzu zebraliśmy mnóstwo informacji o terminach tegorocznych: rekonstrukcji, turniejów, pokazów, festiwali, zlotów i innych rekonstrukcyjnych imprez historycznych. Zapraszamy także do naszej grupy na Facebooku, gdzie można dodać informacje o wydarzeniach. Zobacz także nasze inne zestawienia (np. premier filmów historycznych).

Wszystkich organizatorów przedsięwzięć związanych z historią, kulturą i sztuką zapraszamy do zakładki patronat medialny.

Więcej o targach książki organizowanych w Polsce przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz