Ponad 0,45 miliona użytkowników historia.org.pl w lutym 2023


W lutym 2023 r. portal historia.org.pl odwiedziło 453 322 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 750 853 odsłon. 

Statystyki portalu historia.org.pl w lutym 2023 r.

Dane na podstawie Google Analytics za luty 2023 r.

  • Unikalni użytkownicy: 453 322
  • Sesje: 553 853
  • Odsłony: 750 853

Warto dodać, że naszych artykułów i galerii ze zdjęciami nie dzielimy na podstronyby w ten sposób zwiększać statystykę odsłon.

Serdecznie dziękujemy czytelnikom, którzy w poszukiwaniu rzetelnej wiedzy historycznej wybierają treści z historia.org.pl. Jednak sukces nie byłyby możliwy bez artykułów, które w atrakcyjny i przystępny sposób przedstawiają historię. To takie artykuły są siłą napędową portalu i zachęcają Polaków do odwiedzania historia.org.pl. Zatem słowa uznania należą się także wszystkim naszym autorom.

Dla reklamodawców

Jeśli chciałbyś zareklamować swój produkt lub usługę czytelnikom portalu wejdź tutaj. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz świadczeń, które pozwalają na indywidualne podejście do każdego partnera.

Portal historia.org.pl

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą, sztuką i uzbrojeniem. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o polskiej historii.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz