Geralt z Rivii walczący z Krzyżakami. Powstaje odjechana nowa wersja filmu Krzyżacy


Ogłoszono, że w Polsce powstanie nowa wersja kultowego filmu Krzyżacy opartego na powieści Henryka Sienkiewicza. Jednak zamiast postaci historycznych w filmie w głównych rolach pojawią się postaci z popularnej serii „Wiedźmin”.

Geralt i Krzyżacy

Fabuła filmu będzie oparta na oryginalnej powieści Henryka Sienkiewicza Krzyżacy, jednak scenarzyści wprowadzili wiele elementów z uniwersum „Wiedźmina”. Głównym bohaterem został Geralt z Rivii, który tym razem będzie walczył z Krzyżakami (wszak ludzie to największe potwory). W rolę Danusi wcieli się Ciri, a Juranda ze Spychowa zastąpił Vesemir. Film zostanie nakręcony z użyciem najnowszych technologii.

Twórcy filmu zapowiadają, że nowa wersja Krzyżaków będzie pełna emocji, walki i niezapomnianych wrażeń. Premiera filmu ma odbyć się jednak najwcześniej w 2025 r. Produkcja filmu będzie ogromnym przedsięwzięciem. Wymaga współpracy wielu specjalistów. Realizacja filmu zajmie ponad 2 lata, a jej koszt przekroczy na pewno 100 milionów złotych. Reżyserem filmu został Ridley Scott, który zasłynął dzięki filmom takim jak Obcy czy Blade Runner. Obecnie trwają castingi, ale wśród aktorów w produkcji mają się znaleźć Polacy. Jedną z ról, ale nie Geralta ma zagrać Michał Żebrowski.

Premiera Krzyżaków. Edycja wiedźmińska ma szansę przyciągnąć tłumy widzów do kin na całym świecie poprzez połączenie prawdziwej historii ze światem fantasy. Zadowoleni powinni być zarówno fani historii jak i fantasy.

Artykuł był naszym żartem na prima aprilis w 2023 r.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz