Porządne laptopy dla uczniów. Każdy czwartoklasista otrzyma Asusa


Dzisiaj został rozstrzygnięty przetarg na laptopy dla czwartoklasistów. Najkorzystniejszą ofertę na dostawę komputerów złożyła polska firma x-kom, która zaproponowała model ASUS ExpertBook B1502CBA.

ASUS ExpertBook

Asus to tajwańskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji laptopów, płyt głównych, kart graficznych i innego rodzaju sprzętu komputerowego. Cena jednego laptopa będzie wynosić 2952 zł brutto. Szacunkowa ilość komputerów to 394 346, co oznacza łączny koszt zamówienia w kwocie 1 164 109 392,00 zł

ASUS ExpertBook B1502CBA

Laptop ASUS ExpertBook B1502CBA ma ekran 15,6 cala (full HD) i jest wyposażony w procesor Inter Core i3 (12. generacja), 8 GB pamięci RAM z możliwością dodatkowego rozszerzenia do 16 GB, dysk o pojemności 256 GB SSD, karta graficzna zintegrowana z procesorem Intel UHD. Będzie także na nim zainstalowany system Windows 11 Pro Education.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz