Dewajtis. Dziś drugi odcinek hitowego serialu TVP1


Dzisiaj wieczorem, o godz. 20:20 na antenie TVP1 miłośników dramatów historycznych czeka drugi odcinek hitowego serialu Dewajtis, bazującego na bestsellerowej powieści Marii Rodziewiczówny. Pierwszy odcinek Dewajtis zobaczyło ponad 2 mln widzów TVP.

Kadr z serialu Dewajtis / fot. TVP

Dewajtis to siedmioodcinkowy epos, który zabiera widzów w malownicze zakątki XIX-wiecznej Żmudzi, gdzie pojęcie honoru i wartości rodzinne stanowią fundament codziennego życia. W odcinku, który zobaczymy dziś, losy młodego Marka Czertwana, rozerwanego między obowiązkami a uczuciem, zyskują na napięciu. Po trudnej rozmowie z ukochaną Martą, Marek szuka otuchy pod dębem Dewajtis, który jest symbolem tradycji i międzypokoleniowej wspólnoty.

W obsadzie serialu możemy podziwiać takich aktorów jak Karol Dziuba, Mirosław Baka, Michalina Olszańska czy Małgorzata Pieczyńska. Z pewnością dzięki takiej obsadzie, „Dewajtis” jest jednym z najbardziej oczekiwanych seriali tego roku.

Dzisiejszy odcinek obiecuje wiele emocji i trudnych decyzji. Marek podejmuje wyzwanie, by ocalić rodzinne fundusze, a także walczyć o swoją miłość. Jakie jeszcze wyzwania czekają głównego bohatera? Oglądajcie dzisiaj o godz. 20:20 na antenie TVP1, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz