Muzeum Historii Naturalnej nowym zestawem LEGO


Muzeum Historii Naturalnej to nowy zestaw LEGO z serii Icons. Ten unikalny model, który przeniesie każdego miłośnika historii i LEGO w świat muzealnych eksponatów, ożywionych dzięki magicznemu światu klocków.

Zestaw ten jest prawdziwym dziełem sztuki, mającym historyczne proporcje. Odkryjcie pierwszy w kolekcji budynków modułowych model muzeum, który z pewnością stanie się perłą w kolekcji każdego fana LEGO. Wewnątrz modelu czekają na Was liczne eksponaty, zbudowane z klocków z niezwykłą dbałością o szczegóły. To prawdziwe świadectwo umiejętności i kreatywności projektantów LEGO.

Zestaw składa się z 4014 elementów, dołączonego do niego również 7 mini figurek, co pozwala na odtworzenie scen z życia muzeum, pełnego zwiedzających i pracowników.

Wymiary modelu są imponujące – wysokość to 31 cm, szerokość 39 cm, a głębokość 25 cm. W środku znajduje się biuro kustosza, wystawa poświęcona astronomii oraz starożytne eksponaty. Nie zabrakło również kości dinozaurów, które z pewnością przyciągną uwagę nie tylko młodszych, ale i dorosłych miłośników prehistorii.

Zdjęcia zestawu:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz