Nowy Styl - premiera, fabuła, obsada, obsada, zwiastun, ile odcinków. Wszystko, co wiemy o serialu Apple+


Nowy styl (The New Look) to serial Apple+, który zadebiutuje 14 lutego 2024 r. Produkcja opowie historię Christiana Diora i Coco Chanel. Za zdjęcia odpowiada Polak. Autorem zdjęć jest Polak, Michał Sobociński.

Nowy Styl - fabuła

Serial Nowy Styl od Apple+

Ten pasjonujący serial ujawnia szokującą historię o tym, jak kultowy projektant Christian Dior oraz współcześni mu Coco Chanel, Pierre Balmain i Cristóbal Balenciaga radzili sobie podczas trudów II wojny światowej i dali początek współczesnej modzie.

Nowy Styl - twórcy

Seria została wyreżyserowana przez Helen Shaver, Todda Kesslera, Juli Ducournau i Jeremy’iego Podeswę. Za zdjęcia odpowiadają Jaime Reynoso i Michał Sobociński.

Nowy Styl - obsada

W roli Christiana Diora zobaczymy Bena Mendelsohna, a jako Coco Chanel wystąpi Juliette Binoche. Ponadto w obsadzie zobaczymy Davida Kammenosa, Johna Malkovicha, Maisie Williams i Helene Cardona.

Nowy Styl - premiera

Premiera serialu Nowy Styl została zaplanowana na 14 lutego 2024 r.

Nowy Styl - liczba odcinków

Serial Nowy Styl będzie liczyć dziesięć odcinków.

Nowy Styl - liczba sezonów

Liczba sezonów serialu nie jest jeszcze znana.

Więcej o serialach historycznych i kostiumowych przeczytasz klikając tutaj lub na poniższą grafikę:

 

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz