Mary & George - premiera, fabuła, obsada, obsada, zwiastun, ile odcinków. Wszystko, co wiemy o serialu w SkyShowtime


Mary & George to nowy serial kostiumowy SkyShowtime, inspirowany prawdziwą historią Mary Villiers, która ukształtowała swojego pięknego i charyzmatycznego syna George’a tak, aby uwiódł króla Jakuba I i stał się jego wpływowym kochankiem.

Mary & George - fabuła

Mary & George to serial inspirowany prawdziwą historią Mary Villiers, która ukształtowała swojego pięknego i charyzmatycznego syna George’a tak, aby uwiódł króla Jakuba I i stał się jego wpływowym kochankiem. Dzięki skandalicznym intrygom matka i syn zmienili swoje skromne życie, stając się najbardziej zaufanymi doradcami króla, a także najbogatszymi, najbardziej utytułowanymi i wpływowymi graczami, jakich kiedykolwiek widział angielski dwór. Gdy miejsce Anglii na światowej scenie politycznej było zagrożone przez hiszpańską inwazję i zamieszki na ulicach, mające obalić króla, stawka nie mogła być wyższa. Bezwzględna Mary przekupiła polityków, zmówiła się z przestępcami i przeniknęła w samo serce establishmentu, całkowicie go sobie podporządkowując.

Mary & George - twórcy
  • Reżyseria: Oliver Hermanus, Florian Micoud Cossen
  • Scenariusz: D.C. Moore
  • Zdjęcia: Frank Lamm, Adam Scarth, Alexander Dynan
  • Muzyka: Oliver Coates
Mary & George - obsada
  • Obsada: Julianne Moore (Mary Villiers), Nicholas Galitzine (George Villiers), Tony Curran (Król Jakub I), Laurie Davidson (Robert Carr), Nicola Walker (Elizabeth Hatton), Niamh Algar (Sandie), Trine Dyrholm (Anna Duńska), Sean Gilder (Sir Thomas Compton) i inni.
Mary & George - premiera

Premiera serialu Mary & George w SkyShowtime zaplanowana jest na 8 marca 2024 r.

Odcinki 1 - 3 dostępne od 8 marca, kolejne odcinki będą dodawane co tydzień.

Mary & George - liczba odcinków

Serial Mary & George liczy siedem odcinków.

Mary & George - liczba sezonów

Serial Mary & George będzie liczyć jeden sezon.

Mary & George - zwiastun

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych i kostiumowych przeczytasz klikając tutaj lub na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz