Napoleon Scotta od marca w abonamencie Apple TV+


Napoleon w reżyserii Ridleya Scotta od 1 marca 2024 r. będzie można zobaczyć w ramach abonamentu Apple TV+. Obecnie produkcję można zobaczyć wykupując do niej dostęp.

Zgodnie z opisem producenta Napoleon to pełen spektakli epos akcji, szczegółowo opisujący burzliwy wzlot i upadek cesarza Napoleona Bonaparte, granego przez zdobywcę Oscara Joaquina Phoenixa. Na tle oszałamiających wydarzeń filmowych na wielką skalę zaaranżowanych przez legendarnego reżysera Ridleya Scotta, film ukazuje nieustanną podróż Bonapartego do władzy przez pryzmat jego uzależniającej, niestabilnej relacji z Józefiną, ukazując jego wizjonerską taktykę wojskową i polityczną przeciwko niektórym z najbardziej dynamicznych, praktycznych sekwencji bitewnych, jakie kiedykolwiek nakręcono.

Film został przyjęty z mieszanymi recenzjami widzów i krytyków. We Francji uznano te film za antynapoleoński pokazujący głównego bohatera wyłącznie z perspektywy Wielkiej Brytanii.

Czytaj także:

Więcej o filmach historycznych i kostiumowych przeczytasz klikając tutaj lub na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz