Kingdom Come: Deliverance 2. Zapowiada się fascynujące, epickie i krwawe RPG w otwartym świecie


Jeszcze w 2024 r. gracze będą mogli zanurzyć się w fascynującym świecie średniowiecznych Czech dzięki premierze „Kingdom Come: Deliverance 2”. Kontynuacja popularnej gry RPG, która zdobyła serca milionów graczy, obiecuje jeszcze więcej emocji, realistycznych walk i niezapomnianych przygód.

Wydarzenia osadzone pośród chaosu średniowiecznej wojny domowej

Fabuła „Kingdom Come: Deliverance 2” przenosi nas do Czech na początku XV wieku. Królestwo pogrążone jest w chaosie, gdy najeźdźcy plądrują ziemie, a mieszkańcy żyją w ciągłym strachu. W centrum wydarzeń znajduje się Henryk ze Skalicy, który po brutalnym morderstwie swojej rodziny szuka zemsty. Jako zaufany członek grupy sojuszników prawowitego króla, Henryk towarzyszy Janowi Ptaszkowi podczas misji dyplomatycznej, co prowadzi do serii przygód wystawiających ich umiejętności i przyjaźń na próbę.

Średniowieczna historia

Gracze zobaczą świat oczami Henryka, młodego mężczyzny pragnącego pomścić zamordowanych rodziców. W ponad pięciogodzinnych przerywnikach filmowych spotkamy charyzmatyczne postacie i przeżyjemy niezapomniane przygody, które zmienią Henryka z ambitnego wojownika w prawdziwego buntownika.

Realistyczna walka

 

Jednym z największych atutów gry jest realistyczna walka. Gracze poczują brzęk stali i terror walki na śmierć i życie. Będą mogli atakować na wierzchowcu, pieszo lub z ukrycia, opanowując autentyczne bronie i style walki. Władanie eleganckim mieczem, brutalną bronią tępą czy wyprowadzanie śmiercionośnych ataków na odległość to tylko niektóre z umiejętności, które można doskonalić.

Klimat RPG

W „Kingdom Come: Deliverance 2” gracze wkroczą do barwnego europejskiego regionu, gdzie każda decyzja wpływa na losy Henryka oraz to, jak będzie on postrzegany. Możliwość zmiany wyglądu, umiejętności i wyposażenia bohatera oraz ciekawe zajęcia, takie jak alchemia czy kowalstwo, dodają głębi rozgrywce.

Przygoda w otwartym świecie

Odkrywanie oszałamiająco pięknego, lecz brutalnego świata średniowiecza to kolejny ważny element gry. Gracze będą nawiązywać kontakty z chłopami, rozmawiać ze szlachtą, eksplorować tętniące życiem miejskie uliczki i gęste lasy. Świat gry pełen jest autentycznych miejsc, takich jak karczmy, łaźnie czy zamki, co jeszcze bardziej wciąga w rozgrywkę.

„Kingdom Come: Deliverance 2” to gra, która z pewnością zachwyci wszystkich fanów RPG i średniowiecznych przygód. Realistyczna walka, wciągająca fabuła i otwarty świat pełen możliwości sprawiają, że jest to tytuł, na który warto czekać. Premiera już w 2024 roku!

Kingdom Come: Deliverance 2 - zwiastun

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz