Horyzont. Rozdział I - premiera, fabuła, obsada, twórcy, zwiastun. Wszystko, co wiemy o filmie Kevina Costnera


Tysiące marzycieli przemierzają bezkresne terytoria Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu swojego miejsca na Ziemi, zmagając się z atakami rdzennych mieszkańców, bandytami, własnymi słabościami oraz gniewem natury, a w kraju rozdartych wojną secesyjną. Tak przedstawia się fabuła nowego filmu Kevina Costnera.

Horyzont. Rozdział I - fabuła

Tysiące marzycieli, poszukiwaczy lepszego jutra, przemierzają bezkresne terytoria Stanów Zjednoczonych z nadzieją na znalezienie swojego miejsca na Ziemi. Narażeni na ataki rdzennych mieszkańców, broniących swojej ziemi i napaści bandytów szukających łatwego łupu, mierzą się z własnymi słabościami i gniewem natury w drodze ku wymarzonemu celowi. W kraju rozdartym krwawą wojną secesyjną krzyżują się losy szlachetnych i podłych, silnych i słabych, odważnych i tchórzy. Tylko nieliczni z nich dotrą do szczęśliwego kresu tej wielkiej wędrówki.

Horyzont. Rozdział I - twórcy

Reżyser: Kevin Costner
Scenariusz: Jon Baird, Kevin Costner
Zdjęcia: J. Michael Muro
Muzyka: John Debney
Montaż: Miklos Wright

Horyzont. Rozdział I - obsada

W obsadzie filmu Horyzont. Rozdział I znaleźli się m.in.: Kevin Costner, Jena Malone, Sienna Miller, Sam Worthington, Michael Angarano, Abbey Lee, Isabelle Fuhrman, Tom Payne oraz Michael Rooker.

Horyzont. Rozdział I - premiera

Premiera filmu Horyzont. Rozdział I została zaplanowana w Polsce na 28 czerwca 2024 r.

Horyzont. Rozdział I - zwiastun

Czytaj także:

Więcej o filmach historycznych i kostiumowych przeczytasz klikając tutaj lub na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz