Gdzie kręcono serial La Promesa - pałac tajemnic. Lokalizacje zdjęciowe


Serial La Promesa przenosi nas do tajemniczego świata pełnego intryg i pięknych krajobrazów. Ciekawi Cię, gdzie dokładnie kręcono sceny do tego popularnego serialu? Dowiedz się, jakie miejsca zostały wybrane jako tło dla historii opowiedzianej w La Promesa i jakie sekrety skrywają te fascynujące lokalizacje.

Bohaterowie serialu La promesa - pałac tajemnic na tle Pałacu El Rincón

Specjalnie na potrzeby serialu zespół scenografów zbudował dwie plany zdjęciowe o powierzchni 3000 metrów kwadratowych, w których wyróżnia się rekonstrukcja pałacu La Promesa i okresu, w którym rozgrywa się fabuła.

Zdjęcia w plenerze zostały zrealizowane na farmie El Jaral de la Mira, która znajduje się ok. 50 km na północny zachód od Madrytu, w pobliżu miejscowości Guadarrama.

Jako plan zdjęciowy wykorzystano także pałac znajdujący się w El Rincón. Pałac, wybudowany w 1862 roku, leży 50 km na zachód od Madrytu. Znany z polowań, gościł wielu królów Hiszpanii, w tym obecnie panującego Filipa VI. Podczas wojny domowej obiekt był kwaterą generała Franco. Pałac El Rincón ma również bogatą historię filmową, goszcząc produkcje takie jak Remando al viento z Hugh Grantem.

Więcej o tym serialu:

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych i kostiumowych przeczytasz klikając tutaj lub na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz