W Kolbuszowej rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu serialu 1670


1670 to uwielbiany polski serial na Netflixie, będący satyrą na czasy sarmackiej Polski. Sukces pierwszego sezonu, który stał się hitem w kraju, skłonił Netflix do zamówienia kolejnej serii. W malowniczej Kolbuszowej ruszyły właśnie zdjęcia do drugiego sezonu, obiecując jeszcze więcej humoru i barwnych postaci. Tym razem zobaczymy Adamczychę w letniej scenerii.

Marcin Buchwald z aktorami w serialu 1670 / fot. R. Palka, Netflix

W Kolbuszowej rozpoczęto filmowanie nowych scen do serialu 1670. Budowa planu w tamtejszym skansenie wprowadziła pewne ograniczenia dla odwiedzających. Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej poinformowało, że sektor Rzeszowiaków jest dostępny do zwiedzania tylko w weekendy, po wcześniejszym umówieniu z przewodnikiem.

W nadchodzących odcinkach zobaczymy znane widzom miejsca oraz całkiem nowe budowle, które już powstają na planie. Fotografie z planu autorstwa Kamila Ząbczyka pokazują, że twórcy przygotowali wiele nowości.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz