XIII Ogólnopolski Zjazd Studentów Archiwistyki, Lublin 2011 r.


W Lublinie, w dniach 27-29 kwietnia 2011 r., odbędzie się XIII Ogólnopolski Zjazd Studentów Archiwistyki. Hasło tegorocznego spotkania to „Kancelaria i archiwum - wczoraj i dziś”. Organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Archiwistów UMCS.

XIII OZSAReferaty podzielone będą na kilka sekcji tematycznych. W tym roku uczestnicy zaprezentują się nie tylko w Lublinie, ale również w Zamościu. Oprócz studentów i pracowników naukowych z wielu polskich uczelni, przybędą również goście z zagranicy, m. in. z Ukrainy i Jekaterynburga. W sumie w Zjeździe weźmie udział ponad 60 referentów. Szczegóły dotyczące OZSA można znaleźć na stronie internetowej xiiiozsa.yoyo.pl.

To ważne wydarzenie dla środowiska archiwistów, ale też dla Lublina, który już po raz trzeci gości miłośników tej dziedziny nauki.

Swoją wizytę na Zjeździe zapowiedział m.in. p.o. Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych Pan dr Andrzej Biernat.

Plan Zjazdu dostępny jest w osobnym artykule pt. Plan XIII Ogólnopolskiego Zjazdu Studentów Archiwistyki.

Patronat nad przedsięwzięciem objęła Pani Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Barbara Kudrycka.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz