Konkurs: Muzeum Erotyki w Warszawie


Wraz z warszawskim i jedynym w Polsce Muzeum Erotyki przygotowaliśmy dla Was konkurs z świetnymi nagrodami. Są to zestawy podwójnych wejściówek do muzeum wraz z książką. By mieć szansę na wygraną należy odpowiedzieć na trzy pytania.

Nagrody rozlosujemy wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe i wysłały je na adres konkursy@historia.org.pl do 2 maja (do godz. 23.59). W e-mailu oprócz odpowiedzi należy podać swoje dane adresowe. Prosimy o zatytułowanie e-maila „erotyka”.

Konkurs jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Pytania konkursowe:

  1. Czym jest streaking?
  2. Jaki tytuł będzie miała wystawa w Muzeum Erotyzmu w Warszawie, która przygotowywana jest na czerwiec i lipiec tego roku?
  3. Kogo przedstawia poniższy obraz:

Dla pięciu wylosowanych osób mamy pięć książek wraz z podwójnymi wejściówkami do muzeum.

Muzeum Erotyki w Warszawie jest jedynym tego typu Muzeum w Polsce i jednym z nielicznych w Europie, gdzie można obejrzeć przedmioty, jakie inne muzea wstydliwie skrywają przed zwiedzającymi. Muzeum Erotyki mieści się przy ul. Grzybowskiej 3 w Warszawie.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz