XIX Targi Książki Historycznej z naszym panelem dyskusyjnym


25 listopada 2010 r. w Warszawie rozpocznie się jedna z najbardziej prestiżowych imprez księgarskich w kraju. XIX Targi Książki Historycznej tak jak przed rokiem Targi odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Jednym z wystawców jest portal „historia.org.pl”.

Targi Książki HistorycznejPortal „historia.org.pl” jest inicjatorem panelu dyskusyjnego dt. polskich for historycznych w Polsce, a także promocji historii w internecie. Współorganizatorem panelu jest forum historyczne „historycy.org”. Do udziału w panelu zostali zaproszeni administratorzy i wydawcy kilku największych polskich for i portali historycznych. Panel odbędzie się 27 listopada (sobota) o godz. 12:00 w sali kinowej znajdujące się na terenie Targów.

Ponadto w trakcie Targów zostanie przyznana nagroda Klio, która wyróżnia wkład polskich autorów w popularyzację historii oraz docenia wydawców literatury historycznej. Podczas imprezy swoje książki będzie promować kilkudziesięciu wystawców. Program przewiduje także liczne imprezy towarzyszące i spotkania z autorami.

W trakcie Targów na stoisku „historia.org.pl” przygotujemy także liczne konkursy, w których do wygrania będą książki najlepiej ocenione przez naszych recenzentów.

Targi organizowane są przez Porozumienie Wydawców Książki Historycznej oraz Fundację Historia i Kultura i stanowią jeden z głównych celów statutowych obu tych podmiotów.

XIX Targi Książki Historycznej odbywać się będą w Warszawie w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim, adres: Plac Zamkowy 4, 00-277 Warszawa, w dniach 25-28 listopada 2010 roku. Stoiska ekspozycyjne dostępne będą dla odwiedzających codziennie od godz. 10.00 do 18.00 (25 listopada – od godz. 12.00).

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz