Nowa wersja naszego portalu!


Gdy inni wydawcy portali internetowych wprowadzają płatne treści1 my przygotowaliśmy nową wersję naszego portalu historycznego, która będzie w całości dostępna za darmo.

Premiera tej odsłony portalu zbiegła się z rocznicą Sierpnia ’80, która jest obchodzona jako Dzień Solidarności i Wolności. Portal działa na rynku medialnym od 7 lat, w tym czasie zyskał rzesze wiernych fanów. Redaktorzy od początku istnienia historia.org.pl niestrudzenie promują historię i pokazują, że może być ona prezentowana w atrakcyjny dla każdego sposób - odmieniony portal jest tego kolejnym dowodem.

Nowa wersja zmieniła wszystko poza treścią, która niezmiennie jest dla nas najważniejsza. Już na pierwszy rzut oka widać rewolucję w kolorystyce i nawigacji. Postawiliśmy na przyjemne kolory, a główny pasek menu wykonaliśmy w barwie modnej magenty. Uprościliśmy także nawigację, znacznie zmniejszając liczbę kategorii. Jednym słowem postawiliśmy na prostotę i funkcjonalność.

Nowością, którą wprowadziliśmy są m.in. tagi oznaczone pod każdym artykułem. Dzięki temu każdy czytelnik będzie mógł z łatwością odnaleźć treści o podobnej tematyce lub np. recenzje książek danego autora. Udostępniliśmy także newslettera.

Wdrożyliśmy także moduł autorski. Teraz z łatwością można zobaczyć notkę o autorze tekstu, a także przeglądnąć listę jego dotychczasowych publikacji. Całkowicie odmieniliśmy funkcjonalność i wygląd przypisów. Teraz z łatwością można się przemieszczać pomiędzy nimi a danym fragmentem treści. Poprawnie uległo także działanie przycisku „lubię to!”, który wcześniej nie zawsze wyświetlał obrazek z artykułu - teraz to się zmieniło. Wprowadziliśmy przycisk „wykop”, który na pewno zainteresuje fanów tego serwisu.

Poprawiliśmy również kwestie dotyczące fotografii. Teraz wszystkie skalują się do żądanego przez nas formatu. Dodatkowo te umieszczone w tekście po kliknięciu umożliwiają zobaczenie ich w większej rozdzielczości.

  1. pianomedia.pl []

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz