Wygraj bilety na koncert Akurat + Lolo Ferari + CrankHaust w Lublinie


5 października w lubelskim klubie Graffiti (ul. Piłsudskiego 13) odbędzie się koncert znanej i lubianej grupy „Akurat”. W roli supportu wystąpią zespoły Lolo Ferari i „CrankHaust”.

AKURAT to niepowtarzalne zjawisko na polskiej scenie. Zespół ceniony za świetny koncertowy show, ale także za inteligentne, dowcipne oraz zaangażowane teksty. AKURAT ma na koncie utwory zaliczane do czołówki polskich protest songów np.: „Do prostego człowieka„, czy „Wiej-ska„, oraz z drugiej strony - lekkie piosenki, „evergreeny„ chętnie wykorzystywane przez wszelkie coverbandy grające na imprezach i weselach jak np.: ”Lubię Mówić z Tobą” czy ”Hahahaczyk” (Dyskoteka Gra).

LOLO FERARI to zespół grający Funky-Rap. Pochodzą z Lublina. Grają energetyczną muzykę, dają niepowtarzalne show na koncertach.

CRANKHAUST nie skupia się na jednym stylu muzycznym, jest to połączenie wszelkich kombinacji od cięższych brzmień po muzykę alternatywną. Chłopaki charakteryzują się świeżą, fajną energią, której w szczególności można doświadczyć na koncertach.

Konkurs

Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert Akurat + Lolo Ferari + CrankHaust w Lublinie

Aby je  wygrać należy odpowiedzieć na dwa pytania:

  1. Władysław Jagiełło pozostawił w Lublinie wotum dziękczynne za bitwę pod Grunwaldem co nim jest
  2. W jakim budynku w Lublinie odbył się słynny sąd diabelski?

Wyciąg z zasad

Nagrody rozlosujemy wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe i wysłały je na adres konkursy@historia.org.pl do 29 września (do godz. 22.00). W e-mailu oprócz odpowiedzi należy podać swoje dane adresowe. Prosimy o zatytułowanie e-maila „Akurat”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 września.


Regulamin konkursów organizowanych przez „historia.org.pl”


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz