Odwiedź nas na XXI Targach Książki Historycznej w Warszawie


Jutro od wręczenia Nagrody KLIO rozpoczną się XXI Targi Książki Historycznej w Warszawie, które potrwają do niedzieli. Na corocznym święcie wszystkich pasjonatów historii nie mogło zabraknąć portalu „historia.org.pl”, który będzie miał swoje stoisko o numerze 18.

Targi Książki Historycznej to najbardziej prestiżowa impreza dla wydawców publikacji historycznych w Polsce. W ubiegłym roku Arkady Kubickiego odwiedziło ponad 21 000 osób. W tym roku, z pewnością nie będzie gorzej. Na fanów książki historycznej czeka ponad 100 stoisk, tysiące książek oraz wielu autorów.

Wśród wystawców nie zabraknie portalu „historia.org.pl” . Podobnie jak w poprzednich latach, w trakcie Targów będziemy organizować konkursy z nagrodami, w postaci książek.

Nie do przecenienia są dla nas także rozmowy z naszymi czytelnikami oraz osobami, które chciałyby rozpocząć z nami współpracę. Już kilka osób po takich rozmowach zdecydowało się na współpracę z nami. Mamy nadzieję, że tak będzie także i po tych Targach. Czekamy na Wasze uwagi, sugestie i propozycje. Dzięki Waszym opiniom udało się nam zrealizować wiele ciekawych przedsięwzięć.

Od naszego stoiska nikt nie odejdzie z pustymi rękami. Mamy przygotowane atrakcyjne zakładki książkowe z naszym logiem i kalendarium najważniejszych rocznic.

Dodatkowo w sobotę w godzinach 12:00–13:00, nasz stały recenzent dr Jarosław Centek będzie podpisywał książkę Reichsheer ery Seeckta (stoisko nr 105). Z kolei na stoisku Wydawnictwa Finna (stoisko nr 106) będzie można kupić książkę Ostatni szturm. Ze Starówki do Śródmieścia 1944 autorstwa innego naszego recenzenta - Szymona Nowaka.

Gdzie nas można znaleźć?

W trakcie targów znajdziecie nas przy stoisku numer 18. Nasz boks co świetnie ilustruje poniższa grafika znajduje się na prawo od wejścia głównego do Arkad Kubickiego i niemalże na wprost schodów ruchomych, które prowadzą do sali kinowej.

Kiedy?

Zapraszamy na nasze stoisko w czwartek od godz. 12.00 do 18.00, w piątek i sobotę od godz. 10.00 do 18.00, a w niedzielę od 10.00 do 14.00.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz