XXI Targi Książki Historycznej. Spotkaj się z autorami Warbooków


Piotr Gociek, Marek Czerwiński, Marcin Ogdowski i Marcin Ciszewski to autorzy serii Warbook wydawnictwa Ender, których będzie można spotkać w sobotę na Targach Książki Historycznej.

Wszystkie spotkania odbędą się na stoisku 32, 1 grudnia 2012 r. w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie, gdzie odbywają się Targi.

12.00-12.45 Piotr Gociek - pisarz, publicysta, dziennikarz, radiowiec. Był m.in. korespondentem filmowym RMF FM, szefem anteny sieci Radia Plus, kierował przez cztery lata działem krajowym dziennika „Rzeczpospolita”. Obecnie w tygodniku „Uważam Rze”. We wrześniu 2012 ukazała się jego powieść Demokrator.

13.00-13.45 Marek Czerwiński - podpułkownik Wojska Polskiego, dr nauk humanistycznych, autor kilkunastu książek poświęconych snajperom i broni palnej. Myśliwy i instruktor strzelectwa. Autor Łowów na człowieka.

14.00-14.45 Marcin Ogdowski - dziennikarz interia.pl. Autor zAfganistanu.pl.

16.00-16.45 Marcin Ciszewski - absolwent Instytutu Historii Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją historia najnowsza. Od lat, choć nie uprawia historii zawodowo, pasjonuje się przebiegiem II Wojny Światowej, ze szczególnym uwzględnieniem Kampanii Wrześniowej. Autor m.in. Mrozu, Majora, www.1939.com.pl.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz