Wybór organizatora XXII OZHS. Lublin czeka na kandydatury


Ośrodki akademickie, które chciałaby ubiegać się o organizację XXII Ogólnopolskiego Zjazdu Historyków Studentów powinny zgłosić swoją kandydaturę do obecnego gospodarza Zjazdu, najpóźniej na miesiąc przez rozpoczęciem Zjazdu.

W ubiegłych latach o organizacje kolejnych zjazdów ubiegało się wiele uniwersytetów, które do końca prowadziły ożywioną akcję promocyjną dla swoich kandydatur.

O jubileuszowy XX Zjazd ubiegały się Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Warszawski i koalicja uniwersytetów z Krakowa. Wygrali wówczas studenci z UŚ. O tegoroczny zjazd rywalizowały Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej i Uniwersytet Wrocławski.

Jak powiedzieli nam organizatorzy OZHS-u w Lublinie, do tej pory żadna z uczelni nie zgłosiła oficjalnie swojego akcesu.

Wyboru dokonuje Sejmik Studencki, po debacie kandydatów, którą w dwóch poprzednich latach przeprowadzała wspólnie z organizatorami „historia.org.pl”.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 20 marca 2013 r. na adres e – mail: ozhs.lublin@gmail.com.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. piela pisze:

    Może w końcu Kraków??

Zostaw własny komentarz