Wygraj książki: Bellony, Finny, Iskier i Warbooka - wyniki


Cztery egzemplarze książek od wydawnictw Bellona, Finna, Iskry i Warbook  były do wygrania w kolejnym z naszych konkursów. Wśród poprawnych odpowiedzi rozlosowaliśmy jego zwycięzców.

Wszystkie książki, jakie można było wygrać w naszym konkursie były dostępne z rabatem na stoiskach wydawców w trakcie Targów Książki Historycznej, które są imprezą o charakterze promocyjno-informacyjnym, cyklicznym  i niekomercyjnym. Towarzyszą jej liczne imprezy, spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych. Od trzech lat Targi odbywają się w nowej siedzibie - w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

W drodze losowania wyłoniliśmy zwycięzców:

  1. Mąż wszystkich żon Stanisław August, Iwona Kienzler, Bellona - Marek Nowak z Kielc
  2. Powstańczy tryptyk, Zbigniew Blichewicz „Szczerba”, Finna - Iwona Węglarczyk z Warszawy
  3. Elsebron, Piotr Langenfeld, Warbook - Katarzyna Sroka z Krakowa
  4. Ten stary złodziej Benek Kwiaciarz, Marek Nowakowski, Iskry - Jan Wicher z Gdańska

Wyciąg z regulaminu

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz