XXII OZHS w Gdańsku. Terminy


XXII Ogólnopolski Zjazd Historyków Studentów odbędzie się w dniach 2-6 kwietnia 2014 roku na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego. Obrady będą prowadzone w dniach 3-5 kwietnia. Organizatorzy przewidują przyjęcie 250 zgłoszeń od Prelegentów.

Przyjmowanie zgłoszeń na XXII OZHS rozpocznie się 1 października i potrwa do 20 grudnia 2013 r. Następnie w zależności od zaproponowanej tematyki w referatach zostaną dopasowane sekcje dyskusyjne. Przewidziane jest  wydanie pokonferencyjnej publikacji zawierającej najlepsze 10% spośród wygłoszonych referatów. Nad selekcją i poziomem merytorycznym publikacji czuwać będą pracownicy naukowi Uniwersytetu Gdańskiego. Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie opublikowana w styczniu 2014 r.

Strona Zjazdu dostępna jest tutaj.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

3 komentarze

  1. Gorol pisze:

    Piękne logo

  2. piela pisze:

    Z tego logo można zrobić fajne plakaty albo motywy na koszulki 🙂

Zostaw własny komentarz