„Popiół i diament”, „Rejs”, „Faraon”, „Seksmisja”... Za darmo w internecie


Studia Filmowe Tor i Kadr za pośrednictwem YouTube udostępniły swoje zbiory. Wśród nich znalazły słynne produkcje filmowe i dzieła wybitnych polskich reżyserów.

Dostępne są takie przeboje jak „Rejs”, „Trzy kolory Niebieski”, „Faraon”, „Popiół i diament”, „300 mil do nieba” oraz kultowe komedie, w tym „Seksmisja”, „Brunet wieczorową porą”, „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?”, „Vabank”.

Przed filmami będą emitowane reklamy, z których przychody zasilą prowadzony przez studia proces rekonstrukcji cyfrowej starych filmów oraz produkcję nowych. Na obu kanałach sukcesywnie mają pojawiać się kolejne produkcje. W dorobku Kadru i Toru ogółem jest ponad 800 filmów.

Studio Filmowe Kadr

Studio Filmowe Tor

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz