Historia.org.pl wśród siedmiu wartych odwiedzenia stron historycznych wg „Komputer Świata”


Według zestawienia opublikowanego na stronach „Komputer Świata” przez dziennikarza Przemysława Krefta portal historia.org.pl znalazł się wśród siedmiu wartych odwiedzenia portali historycznych.

Pisze o nas Komputer Świat:

„Jest to jeden z najbardziej popularnych portali historycznych. Znajdziemy w nim zarówno wiadomości dotyczące najnowszych odkryć, wyników badań, czy konferencji, jak i obszerną bazę artykułów podejmujących bardzo zróżnicowane tematy. Warto wspomnieć także o publicystycznej części portalu, w której możemy przeczytać reportaże, relacje, czy wywiady” - napisał autor zestawienia.

Oprócz historia.org.pl w zestawieniu znalazły się takie portale jak: Historykon, napoleon.org.pl, Archeowieści, BBC History, Inne Oblicza Historii oraz History: Discovery news.

Komputerswiat.pl jest najpopularniejszym portalem wśród internetowych wydań pism komputerowych w Polsce

portalhistoriakomputerswiat

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

5 komentarzy

 1. Marcin pisze:

  Na razie prowadzi historykon.pl

  • Wojtek Duch pisze:

   To prawda, zachęcają do głosowania na siebie na swoim profilu na Facebooku. Nas cieszą głosy oddane na nas niezależnie od promocji. Cieszymy się, że zostaliśmy przez autora zestawienia umieszczeni już w jego pierwszej wersji.

 2. Marcin pisze:

  Zresztą na FB historia.org.pl znalazłem o tym wzmiankę w dwóch miejscach.

  • Wojtek Duch pisze:

   Oczywiście o znalezieniu się w zestawieniu „Komputer Świata” informowaliśmy. O sondzie już na naszej tablicy nie, może to jeszcze zrobimy 🙂 Ale jesteśmy ciekawi opinii czytelników „KŚ” bez angażowania naszej społeczności.

Zostaw własny komentarz