Chcesz zagrać w World of Warships? Odpowiedz na nasze pytania [wyniki]


Nakładem wydawnictwa Astra ukazała się książka Alison Weir pt.: „Lancasterowie i Yorkowie. Wojna Dwóch Róż”. By mieć szansę na wygranie jednego z trzech egzemplarzy tej książki należało w terminie do 15 stycznia 2015 r. poprawnie odpowiedzieć na nasze pytania.

WoWS_Screens_CBT_Press_Release_Image_04

World of Warships / fot. wargaming.net

Poprawne odpowiedzi:

 1. 5 map
 2. Kirishima oraz Heie
 3. USS Iowa

Zwycięzcy:

 1. Sławomir Stasiuk
 2. Michał Chyziński
 3. Dawid Kamizela
 4. Jagoda Zagrzeba
 5. Marcin Fijał
Gratulujemy! Do zwycięzców wysłaliśmy już maile z kodem do gry.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

1 komentarz

 1. Tomash pisze:

  Ktoś za dużo używa kopiuj-wklej lub zbyt bezmyślnie korzysta z szablonu - a może to zwykłe przemęczenie. Tak czy siak wyszło połączenie dwóch konkursów w jednym...

Zostaw własny komentarz