Ruszamy z tematycznymi cyklami. Od dziś tydzień fantasy


Portal historia.org.pl ciągle się rozwija. Od 23 marca oprócz wiadomości informacyjnych, artykułów oraz ciekawostek związanych z historią, każdy tydzień będzie poświęcony innemu tematowi. Zaczynami od przedstawienia niezwykle interesujących związków między historią i fantastyką.

439px-Face_in_the_Pool-Knight_Fighting_DragonOprócz wywiadów, artykułów i ciekawostek, przygotowaliśmy dla Was konkurs z fantastycznymi nagrodami, w którym będzie można wygrać zestaw ośmiu książek autorstwa G. R. R. Martina Pieśń Lodu i Ognia (Wydawnictwo Zysk i S-Ka), nowość Wydawnictwa Bellona Rok 1356 Bernarda Cornwella, a także Stalowe szczury Michała Gołkowskiego (wyd. Fabryka Słów) oraz książkę z autografem naszej redakcyjnej koleżanki Alicji Bartnickiej Postać czarodzieja w literaturze fantasy.

Konkurs rusza już w ten czwartek, dlatego jeśli chcecie zgarnąć wspomniane wyżej nagrody, musicie być czujni.

A może chcesz wziąć udział w naszym tygodniu fantasy dzieląc się z nami swoimi tekstami? Zapraszamy do kontaktu z Alicją Bartnicką  redaktorem prowadzącym tydzień fantasy - alicja.bartnicka@historia.org.pl.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

2 komentarze

  1. Magdalena pisze:

    Bardzo fajny pomysł z tymi tematycznymi tygodniami. A może dobrym pomysłem byłoby informowanie czytelników tak 2-3 tygodnie do przodu, jakie tematy będą poruszane w danym tygodniu, żeby mogli przesyłać ewentualnie swoje propozycje tekstów?

    • Wojtek Duch pisze:

      Dzięki za uwagę, przy organizacji kolejnego tygodnia będziemy informować z wyprzedeniem. Oczywiście jeśli masz ciekawy tekst, to chętnie opublikujemy go także po zakończeniu tygodnia fantasy.

Zostaw własny komentarz