„Rudy 102” z Szarikiem w załodze od jutra w World of Tanks


Już jutro do gry World of Tanks trafi „Rudy 102” z Szarikiem w załodze! Wirtualni czołgiści będą mogli teraz walczyć legendarnym pojazdem z serialu Czterej pancerni i pies. Pojazd jest wierną kopią filmowego pierwowzoru, nie ma zatem czerwonej gwiazdy na pancerzu.

rudy102Czołg T 34/85 Rudy 102 trafi jutro do gry jako czołg premium, zatem aby go mieć w swoim garażu będzie trzeba zapłacić. Model pojazdu został wykonany w jakości HD i dużą dbałością o szczegóły. Na jego pancerzu jest napis „102”, polski orzeł, a na lufie odciśnięte dłonie czołgistów.

Niestety wg załączonego filmiku w załodze nie dostaniemy Janka, Grigorija, Gustlika i Olgierda, tylko losową załogę o rosyjsko brzmiących nazwiskach, jak będzie okaże się jutro. Będzie za to na pewno Szarik. To ewenement w World of Tanks. Po raz pierwszy zwierzę zostało członkiem załogi. W dodatku, gdy nasz czołg zostanie wykryty przez inny pojazd usłyszymy szczekanie Szarika. Efekt uzyskamy także klikając na ikonkę czworonoga w garażu. „Rudy” tylko w szczegółach różni się od klasycznego T 34/85. Dostał natomiast bonus do zarabiania.

World of Tanks to jedna z najpopularniejszy gier (MMO) na świecie. Została wyprodukowana i wydana w 2011 r. przez Wargaming.net. Poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze z całego świata wcielają się w rolę pancerniaków walczących w wieloosobowych bitwach. W 2013 r. liczba zarejestrowanych graczy przekroczyła 50 milionów. Gra wpisana jest w Księdze rekordów Guinnessa jako rekordzista w kategorii „największej liczby graczy zalogowanych jednocześnie na jednym serwerze gry MMO”.

Omówienie czołgu:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

3 komentarze

  1. Bartek pisze:

    😀
    A czy znana jest już cena?

  2. arrrr pisze:

    Nie jestem ekspertem, ale uważam, że tutaj kogoś poniosło. Raz, że info jest na podstawie filmiku, w którym pada wyraźnie, że czołg dopiero trafi do sprzedaży, zakładam więc, że być może jest to materiał z konta dziennikarskiego (czy jak tam się to zwie, już sam login o tym mówi), a co za tym idzie załoga jest wybrana przez youtubera. Zresztą wystarczy spojrzeć na skille załogantów, żeby wiedzieć, że nikt nie napchałby tyle doświadczenia w czołgu, którego jeszcze nie ma w sprzedaży (!).

Zostaw własny komentarz