Znamy cenę „Rudego 102” w World of Tanks


„Rudy 102”, czołg znany każdemu polskiemu dowódcy trafił dziś do sprzedaży. Jego cena wynosi 108,61 zł. Ten legendardny wóz bojowy dostępny będzie w sklepie tylko przez 11 dni.

rudy102Pojazd sprzedwany jest w pakiecie z miejscem w garażu, 1000 złota i kontem premium na 30 dni. „Rudego” można kupić także w zestawie z IS-2, Cromwellem B i 7500 złota, cena wynosi wówczas 282,06 zł.

Dodatkowo polski czołg posiada w pełni wykwalifikowaną załogę z rozwiniętą umiejętnością „braterstwo broni”. Obok Szarika w wozie zasiądą Janek, Grigorij, Gustlik i Olgierd.

„Rudy” to nazwa fikcyjnego czołgu, w którym w ramach 1 Dywizji Pancernej Armi Polskiej walczyli główni bohaterowie powieści Janusza Przymanowskiego Czterej pancerni i pies. Na podstawie jego powieści powstał kultowy serial telewizyjny.

World of Tanks to jedna z najpopularniejszy gier (MMO) na świecie. Została wyprodukowana i wydana w 2011 r. przez Wargaming.net. Poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze z całego świata wcielają się w rolę pancerniaków walczących w wieloosobowych bitwach. W 2013 r. liczba zarejestrowanych graczy przekroczyła 50 milionów. Gra wpisana jest w Księdze rekordów Guinnessa jako rekordzista w kategorii „największej liczby graczy zalogowanych jednocześnie na jednym serwerze gry MMO”.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. oki pisze:

    to mnie jara

Zostaw własny komentarz