Darmowe przejazdy i smakołyki z Uber w najbliższą Noc Muzeów


Użytkownicy aplikacji Uber w trakcie tegorocznej Nocy Muzeó będą mogli w Warszawie i Krakowie skorzystać z darmowych przejazdów, a także otrzymać bezpłatne zestawy smakołyków.

Przejazdy z Uber za darmo w najbliższą Noc Muzeów

Krakowskie uroczyste otwarcie XII. edycji rozpocznie się już w piątek 15 maja, o godz. 18.00 w Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora „Cricoteka” przy ul. Nadwiślańskiej. W tegorocznej edycji Nocy weźmie udział prawie 50 instytucji

Warszawska Noc Muzeów jest już 12. edycją tego wyjątkowego święta kultury, sztuki i nauki. W tym roku odwiedzić można łącznie aż 237, m.in. muzeów, galerii, pracowni i ambasad. Wiele z nich przygotowało specjalny program na tę wyjątkową noc.

Smakołyki od Ubera

Samochody, które będą podjeżdżały pod klientów,  wszystkim gościom zaoferują zupełnie darmowe przekąski.

apic-1024x789

Dla swoich Klientów Uber przygotował rozmarynową lemoniadę i prawdziwą włoską foccacią z długodojrzewającą szynką prosciutto, grillowanymi warzywami oraz karmelizowaną cebulką. Na łasuchów czekać będzie wersja z kremowym brownie lub niesamowite ciasto cytrynowe!

Screen-Shot-2015-05-13-at-10.32.57

  1. Otwórz aplikację w piątek 15 maja 2015 od godziny 19:00 do 00:00.
  2. KRAKÓW: Wybierz opcję „uberSNACKS” i poczekaj na swój darmowy przejazd do jednego z krakowskich muzeów w okolicach rynku.
  3. WARSZAWA: Wybierz opcję „uberSNACKS” i poczekaj na swój darmowy przejazd do jednego z tych muzeów: Zamek Królewski, Muzeum Narodowe, Muzeum Łazienki Królewskie, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Fryderyka Chopina, Muzeum Powstania Warszawskiego, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Wojska Polskiego, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Fabryka Wedla, Muzeum Historii Żydów Polskich, CSW Zamek Ujazdowski.
  4. Odbierz od kierowcy SNACKBOX ze smakołykami (do wyboru zestaw słony lub słodki)!

40 zł dla nowych użytkowników

1546077_959346550766508_6988204742711608117_n

Zarejestruj się z kodem NOCMUZEOW a otrzymasz łącznie 40 zł na dwa pierwsze przejazdy!

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz