Trening rosyjskich wojowników MMA


Na poniższym filmie możemy podziwiać przygotowania średniowiecznych wojowników do walki w formule M-1 Medieval. Obserwujemy poza przygotowaniem fechtunkowym również niezwykłą agresje i siłę z jaką wyprowadzane są cięcia. Ten sam rodzaj siły i agresji wojownicy przekładają następnie na matę. Co ciekawe trenowani są oni również w uderzeniach w golenie, co pozostaje niedozwolone w większości formuł odtwórstwa w Europie.

Niezwykle ciekawie prezentują się także sparingi, w których poza finezją możemy obserwować również dużą wytrzymałość wojowników. Waga zbroi nie jest ich głównym przeciwnikiem, jest nim temperatura ciał podnosząca się wraz z wysiłkiem. Rycerz odziany w przeszywnice, okryty czepcem i hełmem ma problem z oddychaniem po 5-10minutach walki w pełnym tempie.

Pod poniższym filmem treningowym prezentujemy również walkę dwóch wojowników.

Trening: 

Walka: 

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

3 komentarze

  1. Maks pisze:

    Fajnie jakby organizowali nie w halach, ale na „ringach” na Zamkach. To byłby klimat!

  2. Maciej Laaser pisze:

    Warto wspomnieć, że również Polacy - Robert Szatecki oraz Krzysztof Szatecki - brali udział w tych walkach, podczas gali w Rosji.

  3. Krzysztof Szatecki pisze:

    Jak najbardziej, braliśmy udział teraz czekamy na kolejne zaproszenia. http://www.brothersofsteel.pl

Zostaw własny komentarz