Piknik Historyczny „Jeszcze nie zginęła”


Dla fanów historii, dla militarystów, dla ciekawych i chcących poznać przeszłość. Strzelanie z łuku i walki na miecze, już 4 lipca we Wrocławiu.

Pokazy strojów i wyposażenia żołnierzy z okresu II wojny światowej, jak i średniowiecza – jednym zwrotem: Piknik Historyczny we Wrocławiu. Dla najmłodszych i najstarszych przewidziane jest wiele atrakcji. Będzie można wziąć udział w warsztatach z walki mieczem, strzelania z łuku. Bractwo Strzeleckie Orle Gniazdo zaprezentuje na wystawie sprzęt oraz pokaz działań bojowych pododdziału. Pokaz walki na broń, oraz rekonstrukcją wojów wczesnego średniowiecza zajmie się Bielska Drużyna Najemna „Svantevit” wraz z przyjaciółmi.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, w tym zabaw i konkursów z nagrodami organizowanych przez GHE „Młot” wraz ze Stowarzyszeniem „Odra- Niemen”. W programie jest również pokaz strojów, mundurów oraz uzbrojenia z tych czasów. Uczestnicy pikniku będą mogli przenieść się do minionych epok oraz samemu spróbować jak się kiedyś żyło.

Organizatorzy serdecznie zapraszają:
Piknik historyczny „Jeszcze nie zginęła”
4 lipiec Wrocław,
Godz. od 12.00 do 18.00,
Intakus Park przy ul . Wróblewskiego 9

Więcej informacji na stronie:
https://www.facebook.com/events/1452854988347662/

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz