Tydzień z Francją Ludwika XIV - do wygrania „Królowa Margot” [wyniki]


Nakładem wydawnictwa Bellona ukazała się książka Aleksandry Skrzypietz pt.: Królowa Margot.  By mieć szansę na wygranie egzemplarza tej książki należało w dniu 16.03.2016 r. do godziny 20:00 poprawnie odpowiedzieć na nasze pytanie.

Poprawna odpowiedź:margot

Katarzyna Medycejska

 

Zwycięzca:

Adam Tomaszewski z Zabrza

Gratulujemy!

 

Wyciąg z regulaminu

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

2 komentarze

  1. Adam pisze:

    Witam. Minęło 30 dni a do mnie wciąż nie dotarła książka.

  2. Adam pisze:

    Dzisiaj ją otrzymałem, dzięki.

Zostaw własny komentarz