Tydzień z Francją Ludwika XIV - do wygrania „Wersal. Prawo krwi” [wyniki]


Nakładem wydawnictwa Książnica ukazała się książka Elizabeth Massie pt.: Wersal. Prawo krwi.  By mieć szansę na wygranie egzemplarza tej książki należało w dniu 17.03.2016 r. do godziny 20:00 poprawnie odpowiedzieć na nasze pytanie.

Poprawna odpowiedź:wersal

zamek Château de Saint-Germain-en-Laye

 

Zwycięzca:

Bronisław Sztandera z Polic

Gratulujemy!


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

3 komentarze

 1. ja pisze:

  pierwszy czy wylosowany ?

  • Anna Gredecka pisze:

   Pierwszy. W ramce pojawia się ogólny regulamin konkursu, który dodaje się automatycznie. W samym regulaminie, jednak jest zapis, że organizator wybiera metodę rozdania nagród, co w tym przypadku jest umieszczone w tekście, czyli „Nagrodę wygrywa osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi”.

 2. ja pisze:

  to po co zapis „do godz 20” ?

Zostaw własny komentarz