World of Tanks Blitz debiutuje na Mac OS X


World of Tanks Blitz zadebiutowało na Mac OS X czyniąc z gry tytuł prawdziwie multiplatformowy. Dotychczasowe 40 milionów graczy tej wersji World of Tanks (dynamiczne walki 7 na 7) będzie mogło znaleźć nowych przyjaciół i przeciwników w bitwach pomiędzy użytkownikami iOS, Android i Windows 10.

image001Aby zapewnić największą przyjemność z gry i równe szanse bez względu na preferowane urządzenie (smartfon, tablet czy komputer stacjonarny), gracze mobilni są łączeni w ramach systemów operacyjnych iOS, Android i Windows 10, natomiast zwolennicy klawiatur i myszek powalczą na Mac OS X wraz z czołgistami skupionymi w Win10 PC.

Minimalne wymagania sprzętowe to system operacyjny Mac OS X 10.9 Mavericks lup późniejszy i 2 GB RAM w urządzeniu (lista obsługiwanych komputerów Mac dostępna tutaj).

„Cieszymy się, że wyjątkowa rozgrywka, jaką oferuje World of Tanks Blitz, jest wreszcie dostępna dla społeczności skupionej wokół komputerów Apple,„ mówi Andrey Ryabovol, dyrektor wydawniczy. ”Jest to pierwsza gra w historii formy Wargaming na tą platformę sprzętową, także duże gratulacje dla całego zespołu.”

O World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz to mobilna gra free-to-play MMO o walkach czołgów. Dostępna jest zarówno na smartfonach i tabletach z systemami Android i iOS wykorzystując w pełni ich unikatowe cechy oraz na PC z Windows 10. Gra korzysta z najlepszych rozwiązań z oryginalnego World of Tanks przedstawiając imponujący park ponad 200 czołgów, świetną grafikę, intuicyjne sterowanie dotykowe na tabletach i smartfonach oraz pełne wsparcie dla klawiatur i myszy dla wersji PC. World of Tanks Blitz to szybkie i dynamiczne potyczki 7 na 7 graczy dostępne na wyciągnięcie ręki, bez względu gdzie się znajdujesz. Zunifikowane konto Wargaming.net ID dla wszystkich platform pozwala dowolnie zmieniać urządzenia do grania zachowując jednocześnie cały postęp z gry. Ponadto, możliwość grania międzyplatformowego pozwala grać społeczności World of Tanks Blitz na jednym serwerze dla wszystkich platform.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Maelrj pisze:

    Nareszcie!

Zostaw własny komentarz